Vestluse protokoll

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Arenguvestluse protokoll täidetakse õpetaja poolt vestluse käigus. Vaadatakse üle eelvastatud küsimused ja küsitakse veel vastamata küsimuste vastuseid. Vestluse lõpul vaadatakse üle eesmärgid ja kinnitatakse protokoll.
Av76.png

Protokolli koostamist alustad õpilase lehelt arenguvestluste moodulis - avad lehe klassi arenguvestluste tabelis õpilase nimel vajutades. Õpilase lehel on:

  1. kokku lepitud arenguvestluse aeg
  2. õpilase ja lapsevanema küsimustike eeltäitmise seis
  3. nupp protokolli sisendi alustamiseks (või jätkamiseks)
  4. eelmiste aastate protokollide list koos võimalusega neid vaadata ja nende vaatamise logi jälgida.
NB! Protokolli saad avada ja muuta kuni see ei ole kinnitatud. Vastused satuvad aruannetesse alles peale protokolli kinnitamist.
Av77.png
Av78.png
Av79.png
Av17.png

Protokolli koostamine koosneb 6 sammust, nende sammude läbimise järestus on vabalt valitav. Protokolli akna ülemises servas saad jälgida, kus just viibid.


I samm: osalejad

Vali arenguvestlusel osalejad. Klassijuhataja ja õpilane on juba eKooli poolt lisatud. Saad valida lapsega seotud vanemate hulgast osalejaid või lisada need nimedega, ise.II samm: Eelmise aasta eesmärkide täitmise üle vaatamineIII samm: küsimustele vastamine

Klassijuhataja käib läbi küsimused ja sisestab õpilase või tema vanemate poolt antud vastused. Küsimusi vastatakse märksõnade kaupa, iga märksõna juures on näha, palju on küsimusi kokku ja kui palju neist on vastatud.IV samm: nädala ajakava koostamine

Nädala ajakava on nädala tegevuste kalender, mis näitab ja üldistab kahetmoodi andmeid:

  • konkreetse kellaajaga seotud andmed (sisestatakse otse nädala ajakava aknas), nagu näiteks ärkamise ja magama mineku ajad, tundide algus ja lõpp, trennide ja muu huvitegevuse ajad
  • mingil ajal päevas kulutatud aeg nagu näiteks teleka vaatamise või arvuti kasutamiseks kulutatud aeg. Kogutakse küsimustikus paiknevate aga nädalakavas olevatena märgistatud küsimuste vastustest. Näidatakse aegade summana nädala ajakava kõrval.


V samm: eesmärkide seadmine

Eesmärgid saab seada iga küsimust vastates, siin vaadatakse need üle, mõned kustutatakse, osa lisatakse ning märgitakse täitjad ja tähtajad. Peale vestluse protokolli kinnitamist lisatakse eesmärgid õpilase või lapsevanema individuaalsete ülesannete hulka.VI samm: protokolli kinnitamine

Protokollid kinnitatakse vestluse lõpul. Seejärel koostatakse html dokumendina protokoll ja see kantakse andmebaasi. Küsimuste vastused lisanduvad aruannetesse.

Protokolli kinnitamiseks vajuta nuppu "Kinnita"