Turvaline logimine

From eKool wiki
Revision as of 21:18, 18 February 2012 by Ene (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
NB! Et kasutada turvalisi audentimiskanaleid peab Teie kasutajaprofiilis olema täidetud isikukoodi väli ja Teie isikukoodi välja-andja riigiks peab olema valitud Eesti.
Id 1.png

Kõige turvalisemad kasutaja tuvastamise vahendid on logimine id kaardiga ja kasutades pankade pakutavat audentimisteenust.

Logimine id-kaardiga: 1. kontrollige, et Teie arvutiga on ühendatud id-kaardi lugeja ja et kaart on lugejas. 2. valige eKooli avaekraanilt, et soovite siseneda id-kaardiga. 3. sisestage pin1 4. Olete eKoolis.

Logimine pangalinkidega (siin võib olla pisikesi erinevusi erinevate pankade logimises): 1. valige eKooli avalehelt, millise panga audentimisteenust Te soovite kasutada 2. sisestage Teie käest panga poolt küsitav info 3. Olete eKoolis.

eKool ei saa mitte kunagi teada, mida just Teie pank Teie käest küsis või millised on Teie paroolid. Kõik, mida pangad eKoolile teada annavad, on et Teil on õigus kasutada oma isikukoodi.

Teine võimalus pangalinkidega logimiseks: 1. olete oma panga netipangas 2. valite pangast sõltuvast lisateenuste menüüst eKooli ja olete kohe sisse logitud.