Popipatrulli eest tasumine

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Popipatrulli eest tasub lapsevanem oma mobiilioperaatorile, kes omakorda arveldab eKooliga. Teenusest loobumise korral ettemakstud summad tagastamisele ei kuulu.
Pop7.png

eKool arvab Popipatrulli Teenusega seotud mobiiltelefoninumbri perioodiliste maksete hulka eKooli hinnakirjaga kehtestatud teenustasud. Teenusest loobumise korral ettemakstud summad tagastamisele ei kuulu, seega enne 30 päevase ettemaksu perioodi lõppu teenuse lõpetanud lapsevanem ei saa tagasiarveldust "kasutamata jäänud" osa eest maksest.

Oluline on meeles pidada, et IGA LAPS kellele Popipatrulli teenus on tellitud tasustatakse eraldi. Seega vastavalt praegusele hinnakirjale (teenustasu 1.49 eurot kuus) on tasu kolme lapse jälgimise eest 3 x 1.49 eurot.

Kui tellite teenuse mitmele numbrile, tasute IGA numbri eest täissumma, sest iga number saab eraldi sms teavituse (kuigi sama lapse sama sündmuse kohta).

Teenuse kasutamise eest esitab lapsevanemale kui teenuse kasutajale arve tema Teenusega seotud mobiiltelefoninumbri mobiilsideoperaator. Teenuse eest tasumise maksetähtaja, viivise hilinenud maksete eest ja võlgnevuste sissenõudmise meetodi määrab mobiilsideoperaator vastavalt oma väljakujunenud arveldustavadele.

Kui makse mingil tingimusel ebaõnnestub, siis korratakse seda järgmisel päeval. Kui ka siis saadab mobiilioperaator teate, et makset ei saanud teostada, teenus katkestatakse.


Passiivne teenus – perioodilist maksustamist ei toimu.

Popipatrulli teenus saab staatuseks „passiivne“ kui maksustamise hetkel (kui järgmine 30 päevane periood on lõppenud) pole viimase 21 päeva jooksul saadetud puudumise teavitust. Näiteks suvine koolivaheaeg.

Passivsust kontrollitakse iga jälgitava lapse kohta eraldi. Näiteks kui Juku puhul teavitus saadetud aga Mari puhul mitte siis Mari saab passiivse staatuse (tema eest järgmise 30 päeva tasu ei küsita) aga Juku mitte (30 päeva tasu lisandub arvele).

Popipatrulli teenus aktiveerub passiivses staatuses lapse kohta (Mari) kohe, kui saadetakse puudumise teavitus ning koheselt järgneb ka 30 päeva teenustasu küsimine.