Popipatrull

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Popipatrull on alates jaanuarist 2017 Perepaketi osa. Seniseid tellimusi saab kasutada kuni uue õppeaasta alguseni!
Pop7.png


Popipatrull on teavitusteenus, mis saadab lapsevanemale automaatse sms teate tema lapse päeva esimese põhjuseta puudumise kohta. Teate saatmise tingimused:

  • Kui puudumine on ette põhjendatud, siis teadet ei saadeta.
  • Et vältida õpetaja vea tõttu puudumise sms saatmist on puudumise sisestamise ja teate saatmise vahele jäetud 10 minutit - kui puudumine selle aja jooksul põhjendatakse või kustutatakse, siis teadet ei saabu.
  • Et vältida teenuse tellijate häirimist ebatavalistel aegadel saadetakse sms ainult tööpäevadel ja tööajal (kell 8 kuni 19). Kõik sellest ajast varem või hiljem või puhkepäevadel sisestatud puudumised sms ei tekita.

Igal juhul saab sms teavituse tellija nädala kokkuvõtva aruande: selle nädala põhjuseta puudumiste arvuga või teatega, et sellel nädalal põhjuseta puudumisi ei olnud. Aruannet ei saadeta, kui sellel nädala ei ole lapsega seotud päevikutesse lisatud ühtegi ainetundi (koolivaheajad).

SMS teenuseid saab tellida rohkem kui ühele numbrile, lisanumbreid peale Perepaketi käivitamist enam lisada ega olemasaolevaid numbreid muuta ei saa.

Teenus töötab EMT, Elisa ja Tele2 võrkudes, nii ettemaksuga (kõnekaart) kontodel kui tavakontodel (igakuise arvega). Lisanumbrid võivad olla ka mitte Eesti võrgus - sms teateid saadame kõikjale Euroopa Liidus.

Täpsemad juhised: