Difference between revisions of "Kooli otsing"

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
 
Line 10: Line 10:
  
  
eKooli kasutajana sisse logides leiad kooli nime sisestamise akna <Otsi koole> lehe ülevalt vasakust nurgast ja lehe all olevast menüüst.   
+
eKooli kasutajana sisse logides leiad koolide otsingu vasakult menüüst kõige alt - <Taotlen ligipääsu õpilase andmetele>.   
  
  

Latest revision as of 12:25, 26 February 2018

NB! Koolist saadavale õppeinfole tuleb juurdepääs taodelda iga lapse kohta ja igast koolist eraldi. Selleks tuleb kool esmalt otsida ja tema lehekülg avada.
Aalp41.png

Kuidas koole otsida:

Sul ei ole veel üheski koolis kasutusõigust, oled eKooli uus kasutaja -

vajuta <Registreeri> eKooli avalehel ja lisa uus kasutaja (lisalugemine Uue kasutaja lisamine)


eKooli kasutajana sisse logides leiad koolide otsingu vasakult menüüst kõige alt - <Taotlen ligipääsu õpilase andmetele>.


Otsingusse kirjuta kooli nimi või osa sellest

T42.png

Avatakse otsingutingimustele vastavate koolide nimekiri.

Vajuta oma kooli / otsitava kooli nimel - näed seda kooli GoogleMaps kaardil.

Vajuta kooli nime real oleval noolekesel - ava kooli tutvustav aknake. Selles näed kooli aadressi ja viidet kooli lehele ning kahte linki liitumistaotluse esitamiseks: "olen õpilane" ja "olen lapsevanem". Kindlasti tuleb valida õige liitumise link!

Kui kool on avanud vastuvõtu mõnel oma õppekaval (esimese või 10ndasse klassi näiteks), siis on lisaks veel sisse astumise lingid.

NB! Kui Sinu / Sinu lapse kooli otsingus ei ole, siis ei ole see kool veel otsustanud avalikult leitav olla. Pöördu kooli ja küsi!