Kontrolltööde teavituse eest tasumine

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Kontrolltööde teavituse eest tasub lapsevanem oma mobiilioperaatorile, kes omakorda arveldab eKooliga. Teenusest loobumise korral ettemakstud summad tagastamisele ei kuulu.
Kt1.png

eKool arvab Kontrolltööde teavituse Teenusega seotud mobiiltelefoninumbri perioodiliste maksete hulka eKooli hinnakirjaga kehtestatud teenustasud. Teenusest loobumise korral ettemakstud summad tagastamisele ei kuulu, seega enne 30 päevase ettemaksu perioodi lõppu teenuse lõpetanud lapsevanem ei saa tagasiarveldust "kasutamata jäänud" osa eest maksest.

Oluline on meeles pidada, et IGA LAPS kellele Kontrolltööde teavituse teenus on tellitud tasustatakse eraldi. Seega vastavalt praegusele hinnakirjale (teenustasu 1.49 eurot kuus) on tasu kolme lapse jälgimise eest 3 x 1.49 eurot.

Kui tellite teenuse mitmele numbrile, tasute IGA numbri eest täissumma, sest iga number saab eraldi sms teavituse (kuigi sama lapse sama sündmuse kohta).

Teenuse kasutamise eest esitab lapsevanemale kui teenuse kasutajale arve tema Teenusega seotud mobiiltelefoninumbri mobiilsideoperaator. Teenuse eest tasumise maksetähtaja, viivise hilinenud maksete eest ja võlgnevuste sissenõudmise meetodi määrab mobiilsideoperaator vastavalt oma väljakujunenud arveldustavadele.

Kui makse mingil tingimusel ebaõnnestub, siis korratakse seda järgmisel päeval. Kui ka siis saadab mobiilioperaator teate, et makset ei saanud teostada, teenus katkestatakse.