KKKtaotlus

From eKool wiki
Revision as of 14:45, 4 December 2013 by Ene (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
NB! Koolist saadavale õppeinfole tuleb juurdepääs taodelda iga lapse kohta ja igast koolist eraldi. Sama kasutajaga saab olla seotud palju erinevaid juurdepääsuõigusi erinevates koolides või erinevatele lastele!
Aalp41.png

Küsimus: Tere! Olen Kati Karu lapse vanem ja soovin lapse e-kooli. Kati Karu õpib Kükametsa Ühisgumnaasiumis 10B klassis. Parimat Mati Karu

Vastus:

lapse andmetele juurdepääsu saamiseks tuleb otsida kool koolide otsingust ja saata kooli taotlus andmetele juurdepääsuks. Lisaks saab lugeda Taotlused

Küsimus: Kas- või kuidas on võimalik kustutada e-kooli portaalis liigne kool. Laps asus oktoobrist õppima uude kooli (Kükametsa Gümnaasium) ja ei soovi, et oleks näha eelmise kooli ( Metsataga Gümnaasium) infot.

Vastus:

Palun saatke teade lapse eelmisele koolile - kool peab lõpetama lapse õppimise selles koolis. Uude kooli saadate lapsevanema taotluse andmetele juurdepääsuks.


Küsimus: Tere, sooviksin registreerida oma kaasat Mati Karu, matikaru@hot.ee laste Kati Karu 499176543 ja Kusti Karu 502654324 (mõlemad õpivad Kükametsa Koolis) e- kooli andmete kasutajaks.

Tänades Mamma Karu

Vastus:

Iga eKooli kasutaja registreerib oma isikliku kasutajakonto (lugeda saab Uue kasutaja lisamine) ja esitab taotlused laste andmetele juurdepääsu saamiseks. Seda peaks ka Teie kaasa tegema. Taotlused kinnitab kooli töötaja.

Küsimus: Tere, soovin, et minu 2. klassi lapsel oleks ise-enda eKooli kasutaja, praegu vaatab minu kui lapsevanema kontolt andmeid.

Tänades Mamma Karu

Vastus:

Iga eKooli kasutaja (ka õpilane) registreerib oma isikliku kasutajakonto (lugeda saab Uue kasutaja lisamine) ja esitab taotlused oma andmetele juurdepääsu saamiseks. Seda peaks ka Teie laps tegema. Taotlused kinnitab kooli töötaja. Loomulikult saate teda aidata nii kasutaja registreerimisel ja ka e-posti aadressi tegemisel ning taotluse kooli saatmisel.