Hindepatrull

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Hindepatrull on alates jaanuarist 2017 Perepaketi osa. Seniseid tellimusi saab kasutada kuni uue õppeaasta alguseni. !
Hp1.png


Hindepatrull on teavitusteenus, mis saadab lapsevanemale automaatse sms teate tema lapse koolipäeva jooksul saadud puudulike hinnete kohta. Teate saatmise tingimused:

  • Teade saadetakse tööpäevadel kõigi sellel päeval saadud (sisestatud) puudulike hinnete kokkuvõttena peale koolipäeva lõppu, alates kella 18st.
  • Et vältida teenuse tellijate häirimist ebatavalistel aegadel saadetakse sms ainult tööpäevadel kella 18 seisuga. Kõik sellest ajast hiljem või puhkepäevadel sisestatud puudumised kajastuvad esimesel tööpäeval (esmaspäeval) saadetud sms teates.

SMS teenuseid saab tellida rohkem kui ühele numbrile, lisanumbreid sisestada ega olemasolevaid muuta peale Perepaketi käivitamist enam ei saa.

Teenus töötab EMT, Elisa ja Tele2 võrkudes, nii ettemaksuga (kõnekaart) kontodel kui tavakontodel (igakuise arvega). Lisanumbrid võivad olla ka mitte Eesti võrgus - sms teateid saadame kõikjale Euroopa Liidus.

Täpsemad juhised: