E-posti aadressi valideerimine

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! e-posti aadress on valideeritud (selle toimimine kontrollitud), kui tegu on Teie kasutajanimega. Teisi kontaktaadresse peab eraldi kinnitama.
Seaded511.png
Rapo3.png


Valideeritud e-posti aadress tagab, et eKooli teavitusega kirjad jõuavad õige adressaadini. Kontrollitud aadresse võib Teil olla mitu ning Nädalaraporti või muude teenuste kasutamisel valite selle, mida soovite kasutada.

Teie Seadete lehel kontaktandmete all on kirjas Teiega seotud e-posti aadressid. Enamasti on üks neist Teie kasutajanimi. Kasutajanimi on alati valideeritud aadress, sest selle toimimine on uue kasutaja loomisel saadetud lingiga kinnitatud. Ülejäänud aadresside all või iga lisatava uue aadressi all on kiri, mis annab teada, et see aadress on veel valideerimata.

Aadressi kinnitamiseks tuleb klikata selles teates oleval lingil. Koheselt saadetakse Teie selle aadressiga postkasti kiri, milles oleva valideerimise link kehtib 24 tundi. Rapo2a.png

NB! Oma kontaktaadressi õigsuse kinnitamine aitab eKoolil ja koolil Teiega paremini ühendust võtta.
Rapo4.png

Lingi vajutamise järel saate teate, et kõik õnnetus ning järgmisel eKooli logimisel ei ole selle aadressi all enam punast aadressi kinnitamist soovitavat teadet.