Difference between revisions of "Aruanded"

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
(New page: kategooria: eesti kategooria: kasutajale kategooria: koolile Õpetajal on õigus eKoolis koostada Päeviku aruannet ja oma Õpetaja koormuse aruanne. Päeviku aruanne võimald...)
 
Line 3: Line 3:
 
[[kategooria: koolile]]
 
[[kategooria: koolile]]
  
Õpetajal on õigus eKoolis koostada Päeviku aruannet ja oma Õpetaja koormuse aruanne. Päeviku aruanne võimaldab õpetajal trükkida päevikulehti ning tunnikirjelduste aruannet, õpetaja koormuse aruanne pidada arvestust enda antud tundide kohta.
+
Õpetajal on õigus eKoolis koostada  
 +
[[Päeviku aruanne]]t ja oma [[Õpetaja koormuse aruanne]]t. Päeviku aruanne võimaldab õpetajal trükkida päevikulehti ning tunnikirjelduste aruannet, õpetaja koormuse aruanne pidada arvestust enda antud tundide kohta.
  
 
Õpetaja koormuse aruanne
 
Õpetaja koormuse aruanne

Revision as of 11:33, 15 July 2007

kategooria: eesti kategooria: kasutajale kategooria: koolile

Õpetajal on õigus eKoolis koostada Päeviku aruannet ja oma Õpetaja koormuse aruannet. Päeviku aruanne võimaldab õpetajal trükkida päevikulehti ning tunnikirjelduste aruannet, õpetaja koormuse aruanne pidada arvestust enda antud tundide kohta.

Õpetaja koormuse aruanne Õpetajate koormuse aruanne moodustatakse päevikusse märgitud tundide ja tundide läbiviijate alusel. Iga õpetaja saab vaadata, kui palju plaanilisi ja asendustunde on ta igale õpperühmale ühelgi perioodil andnud ning kui palju on ta tunde andnud kokku. Aruande koostamiseks vali Aruanded ning seejärel Õpetaja koormus valikul. Päringu käivitamiseks klõpsa Otsi nupul. Vajadusel võid valida Periood lahtri järel ka konkreetse perioodi, mis sind huvitab, ent selle valimine ei ole kohustuslik.