Andke koolile teada

From eKool wiki
Jump to: navigation, search


NB! Kooli kutse saabub nii e-postile kui ka UUE taotlusena eKooli. Koolikoha saate kinnitada alles peale kooli kutse saabumist. Kooli kutse saabubs automaatselt siis, kui kool on Haridusameti poolt määratud lapse oma vastuvõtu nimekirja kandnud.
Har173.png

Saate selle kohta infot kahel viisil:

  • eKooli Taotlused aknasse lisandub taotlusele info koolist ning võimalus taotlsut kinnitada või tagasi lükata
  • saate koolist e-kirja koos konkreetse kooli poolt antud infoga (kuhu pöörduda, mis on tähtajad jms).

Täpsemalt saate lugeda artiklist "Kool on määratud".

Edasi on Teil kaks võimalust:

Lvvv2012 6.png

1. Kinnitada kooli astumist. Vajutage nupule <Kinnita> ja nõustuge veel kord järgmises aknas. Teie lapsel on koolikoht olemas.

Järgnevalt peate kas uurima kooli kodulehte või võtma kooliga ühendust, et saada teada enne kooli toimuvate kokkusaamiste ajad, tutvuma oma lapse klassijuhatajaga, viima kooli dokumente - enne koolilapse lapsevanemaks saamist on Teid ees ootamas veel hulk toimetamist. Koha pärast koolis ei ole enam vaja muretseda!

Lvvv2012 51.png

2. Pakutud koht ei sobi Teile või on Teie plaanid või elukoht vahepeal muutunud. Te keeldute kohast. vajutage linki <Keeldun kohast koolis> ja kinnitage veel kord, et tõepoolest keeldute kohast koolis.

Kindlasti peate lisama selgituse - miks just see kool Teie lapsele ei sobi. Alates 15. juunist saate kandideerida teiste Tallinna koolide vabadele õpilaskohtadele.

Har174.png


Peale koolikoha kinnitamist või sellest keeldumist muutub eKoolis oleva taotluse staatus.

NB! Teie eKooli kasutajaga seotakse lapsevanema roll kohe, kui kool on vastu võetud õpilased kandnud õpilaste nimekirja. Tavaliselt juhtub see augusti viimastel päevadel. Teil ei ole vaja esitada uut taotlust, lapsevanema rolli saavad eKooli kaudu taotluse esitanud vanemad automaatselt.