Õpilaste noppimine

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Ükshaaval, sildi väliselt lisatud õpilasi saab päevikust kustutada. Kui aga sama õpilane hakkab kuuluma päevikusse siltide alusel, siis saab kustutada tema valitud õpilane olemise info, aga õpilase eemaldamine päevikust ei ole enam võimalik.
Nopi12.png
Nopi4.png

Õpetaja ja koolijuht nopib päevikusse õpilasi selle päeviku all olevast sektsioonist. Sektsioon ei ole näha asendusõpetajatele ja siis, kui administraator ei ole päevikusse õpilaste ükshaaval lisamist lubanud.

Õpilase päevikusse noppimiseks vali "Lisa päevikusse õpilased". Õpilase leiad:

  • klassi järgi - vali klass ja vajuta <Otsi>. Kuvatakse klassi nimekiri, kust saab valid aõpilased, kes selles päevikus peavad olema.
  • perekonnanime järgi - sisesta see või osa sellest otsinguaknasse ja vajuta <Otsi>. Otsinguakna alla kuvatakse kõik kooli õpilased, kelle perekonnanimes sisaldub otsisõna. Iga õpilase nime taga on näidatud klass, kus ta õpib.

Õpetaja valbi õige õpilase ja vajutab <Lisa valitud õpilased päevikusse>.

Õpetaja ja koolijuht eemaldab päevikusse ükshaaval lisatud õpilasi samast sektsioonist. Õpilase päevikust kustutamiseks vajuta nupule <Lõpeta kuuluvus> õpilase nime taga. Need õpilased on seejärel leitavad päevikust kui "endised" õpilased (filter päeviku kohal).

Administraatori tegevusi päevikus seoses õpilaste noppimisega saab lugeda artiklist Päeviku lisamine