Difference between revisions of "Õpilase detailvaade päevikus"

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
 
Line 25: Line 25:
 
'''TÄIENDUS:'''
 
'''TÄIENDUS:'''
  
Kevadest 2017 näeb aineõpetaja päevikus õpilase kaardile lisatud ja temaga jagatud dokumente ja märkmeid.
 
  
Dokumentide ja märkmete nägemiseks peab nende lisaja (koolijuht, klassijuhataja, tugi-isik) olema märkinud linnukese valikusse "Nähtav aineõpetajatele". Päevikus on need toodud jaotustest "Märkmed" ja "Dokumendid".  
+
Aineõpetaja päevikus õpilase kaardile lisatud ja temaga jagatud dokumente ja märkmeid. Dokumendi lisamisest õpilase kaardile annab märku päeviku nimekirja lisandunud ikoonike.  
  
Kui aineõpetaja on ka klassijuhataja, siis saab ta ka ainepäevikust neid märkmeid muuta või kustutada (vastavad lingid on märkmete taga olemas). Aineõpetaja saab vaid vaadata ja faile alla laadida.
+
Dokumentide ja märkmete nägemiseks peab nende lisaja (koolijuht, klassijuhataja, tugi-isik) olema märkinud linnukese valikusse "Nähtav aineõpetajatele". Päevikus on need toodud jaotustest "Märkmed" ja "Dokumendid".  Aineõpetaja saab vaid vaadata ja faile alla laadida, seda ka juhul, kui ta on selle lapse kalssijuhataja. Dokumentide lisamiseks tuleb avada õpilase kaart kas galeriist või Klassid lehelt.

Latest revision as of 12:04, 14 March 2019


NB! Õpilase detailse selle päevikuga seotud info nägemiseks vajutage tema nimel. Tabeli vaade asendub õpilase kaardiga, mille sisu võib olla erinev, olenedes näiteks aktiivsete kujundava hindamise tunnistsute olemasolust.
Dp170.png
Dispaevik171.png
Dispaevik172.png
Dp173.png
Dispaevik175.png

Õpilase selle päeviku uudisvoog avaneb vaikimisi Hinded filtriga (s.o. aineõpetaja näeb õpilase nimel vajutades esmalt tema hindeid).

Et vaadata kogu infot või näha ka märkamisi ja puudumisi, tuleb valida filtrist kas <'Kõik> või <Distsipliin>.


Kui päevikus on vaatamise ajal aktiveeritud Kujundava hindamise tunnistus (nagu teisel uudisvoo pildid), on uudisvoog jagatud kaheks - osa sellest võtab enda alla võimalus täita seda tunnistust.

Õpilasele märkamiste lisamiseks tuleb kasutada ikooni <Märkamine>. Märkus võib olla kas teade, kiitus või märkus. Märkused lisatakse <Distsipliini> filtrisse.

Kui õpetaja on ka selle õpilase klassijuhataja, siis näeb ta ikooni puudumise põhjuse lisamiseks. Puudumistõendeid õpetaja vaates ainepäevikus ei näe.

Kui koolis on kasutuses kujundava hindamise moodul, siis on alati ainepäevikus selle ikoon. Ikoonil vajutades avatakse sellel õppeaastal selles päevikus lisatud alla kirjutatud tunnistustele antud hinnangud. Saab näha ka õpialste antud hinnanguid oma oskustele ja teadmistele (juhul kui need on kogutud tunnistusele).

TÄIENDUS:


Aineõpetaja päevikus õpilase kaardile lisatud ja temaga jagatud dokumente ja märkmeid. Dokumendi lisamisest õpilase kaardile annab märku päeviku nimekirja lisandunud ikoonike.

Dokumentide ja märkmete nägemiseks peab nende lisaja (koolijuht, klassijuhataja, tugi-isik) olema märkinud linnukese valikusse "Nähtav aineõpetajatele". Päevikus on need toodud jaotustest "Märkmed" ja "Dokumendid". Aineõpetaja saab vaid vaadata ja faile alla laadida, seda ka juhul, kui ta on selle lapse kalssijuhataja. Dokumentide lisamiseks tuleb avada õpilase kaart kas galeriist või Klassid lehelt.