Kuidas Nädalaraport tellida?

From eKool wiki
Jump to: navigation, search
NB! Nädalaraporti aktiveerimiseks peab olema vähemalt üks valideeritud e-posti aadress ja võimalus oma mobiiltelefoni arvele lisada tasulisi teenuseid.
Rapo1.png
Rapo5.png
Rapo6.png
Rapo8.png

Teie e-posti aadressi valideerimine on tegevus, mis on oluline ka siis, kui Te nädalarapordi teenust ei kasuta. Valideeritud e-posti aadress tagab, et eKooli teavitusega kirjad jõuavad õige adressaadini. Täpsemalt saab lugeda artiklist e-posti aadressi valideerimine

Teenuse aktiveerimiseks:

 1. Logige eKooli
 2. Avage oma profiil (nime all oleva punase joone parempoolses otsas olev i tähega ikoon)
 3. Leidke vasakpoolsest menüüst teenuse nimetus (Nädalaraport). Avage leht.
 4. Lehel on teenuse lühike kirjeldus ja nupp "Aktiveeri"
 5. Avatakse aken Teie profiilis olevate kinnitatud e-posti aadressidega, mille hulgas valite selle, kuhu Teie Nädalaraporti kirjad hakkavad saabuma.
 6. avatakse aken selle mobiiltelefoni numbri sisestamiseks, mille kuutasu hulka Nädalarapordi eest tasutav summa (1.90€ 30 päeva eest) lisatakse. Sisestage oma telefoninumber, Eesti kood (+372) on juba lisatud.
 7. Nõustuge teenuse tingimustega ning vajutage "Jätka"
 8. Teie telefonile saabub sms sõnum kinnituskoodiga. Sõnumi sisu on:

eKool: Kinnituskood: 9999999. Koodi sisestamisel aktiveerite teenuse Nädalaraport, mis maksab 1.90 eurot 30 päeva perioodis.

9. Sisestage kinnituskood. Koodis on alati 6 numbrit ja see genereeritakse igale teenuse kasutajale eraldi.

 • Kinnituskood kehtib 24 tundi, selle aja jooksul peaksite registreerumise eKooli lehel lõpetama.
 • Kui see ei õnnestu, saab registreerimist korrata.
 • Kui mingil põhjusel sisestasite kinnituskoodi kolm korda valesti või olete tellinud kolm kinnituskoodi ja need ei ole edukalt aktiveeritud, läheb Teie Nädalaraporti registreerumise lukku. Palun saatke kiri oma selgitustega raport@ekool.eu ja Teie jaoks avatakse teenus uuesti.

10. Koodi sisestamise järel on Nädalaraporti teenus avatud ja Teie mobiilioperaator lisab Teie selle kuu arvele vastava summa. Teie telefonile saabub kinnitussõnum:

Oled liitunud teenusega Nädalraport. Teenuse hind 1.90 eurot 30 päeva perioodis. Nädalaraport.

Kui mingil põhjusel Te ei saanud kinnituskoodi kätte (eKoolil ei õnnestu Teie operaatori juures Teid registreerida, Teie telefon oli levist väljas vms) siis saate registreerumist korrata 60 minuti pärast.

11. Teenuse avamine on näha Teie kasutaja Nädalaraporti lehel päises ja sealtsamast saab seda ka lõpetada (nupp "Lõpeta").

12. Kui on vaja muuta Nädalaraporti saamise e-posti aadressi, vajutage nupul "Muuda" ja saate valida uue eaadressi, kuhu raport saadetakse. Aadress peab olema kinnitatud (valideeritud) ja aadressi muutmine ei nõua raporti uuesti aktiveerimist.